Normal view MARC view ISBD view

Fonetika dhe gramatika e gjuhës së sotme letratre shqipe II

By: Dhrimo, A.
Contributor(s): Angoni, E | Hysa, E | Lafe, E | Likaj, E | Agalliu, F | Demiraj, Shaban.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Instituti i gjuhësisë dhe i letërsisë 1976Description: 400 p. 21 cm.Subject(s): Gjuhësi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18 '36 DHRIMO 1976 (Browse shelf) 1 Available

Akademia e shkencave e RP të Shqipërisë

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës