Normal view MARC view ISBD view

Letërisa dhe gjuha jonë - libër leximi Për vjetin e lll dhe të lV t'arsimit fillor të të rritunve

By: Shala, Demush.
Contributor(s): Alaj, Riza.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Beograd 1968Description: 340 p. 25 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 SHALA 1968 (Browse shelf) 1 Available

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës