Normal view MARC view ISBD view

Algoritmet

By: Dika, Agni.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Koha 1998Description: 289 p. ilustr. 24 cm.Subject(s): matematika
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 510.5 DIKA 1998 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
504 POTERA 2009 Fjalor mjedisor 51 FILO 1970 Matematika ne teknike 51 KABASHI 2012 Detyra të zgjedhura në matematikë 510.5 DIKA 1998 Algoritmet 511.111 HUT 2000 Life lines 512 GASHI 2009 Teoria aditive e idealeve dhe teoria e radikaleve të unazave 515.124 HAXHIBEQIRI 2014 Hapsirat Metrike

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës