Normal view MARC view ISBD view

Kultura e gjuhës në skenë dhe në ekran

By: Shkurtaj, Gjovalin.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Libri shkollorë 1988Description: 299 20 cm.Subject(s): Filologji -- Gjuhësi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
801.82:7 SHKURTAJ 1988 (Browse shelf) 2 Available

Literaturë 292-298 p.
Pasqyra e lëndës 299 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës