Normal view MARC view ISBD view

Fundosja e planetit dhe preventivat

By: Sadiku, Esat.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Ura 2007Description: 108 p. ilustr. fotografia. 21 cm.ISBN: 9789951512039.Subject(s): Mjedis
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 502.5 SADIKU 2007 (Browse shelf) 1 Available

Tekst i dedikuar për universitetet vendore dhe internacionale, për fakultetet e arkitekturës, ndërtimtarisë, elektros, bujqësisë, biologjisë, kimisë, fizikës, gjeografisë si dhe për shkollat e mesme në drejtime reformuese profesionale.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës