Normal view MARC view ISBD view

Metodologjia e së drejtës

By: Llukiq, Radomir.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti për Studime ligjore dhe Demokratike 2015Description: 309 p. 21 cm.ISBN: 9789951890656.Subject(s): -- Metodologji juridike
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 34 LLUKIQ 2015 (Browse shelf) 5 Available

Bibliografia : f. 302-308

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës