Normal view MARC view ISBD view

Marketingu - Bazat

By: Ceku, Bardhyl.
Contributor(s): Abazi, Arjan | Elmazi, Liljana.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë 2000Description: 300 p. 22 cm.Subject(s): Ekonomi -- Marketing
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 339.138 CEKU 2000 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
339.137 ASLLANI 2016 Konkurrenca dhe e drejta e konkurrencës 339.137:34 HETEMI 2007 Mbrojtja e tregut të lirë nga konkurenca jolojale 339.138 ALIU 2008 Marketingu në praktikë 339.138 CEKU 2000 Marketingu - Bazat 339.138 ELMAZI 2007 Drejtimi dhe strategjia marketing - situata dhe raste studimi 339.138 ELMAZI DREJT. 2007 Drejtim marketingu - drejtim i drejtuar në treg 339.138 ELMAZI KËRKIM 2007 Kërkimi marketing

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës