Normal view MARC view ISBD view

Politika ekonomike e Jugosllavisë

By: Vasiq,Velimir.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore i KSAK 1969Description: 450 p. 25 cm. ilust. table.Subject(s): Ekonomi -- Politikë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-3/2 338.2 VASIQ 1969 (Browse shelf) 2 Available

Velimir Vasiq ishte profesor i Universitetit të Beogradit.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës