Normal view MARC view ISBD view

Drejtim marketingu - drejtim i drejtuar në treg

By: Elmazi, Liljana.
Contributor(s): Bytyçi, Shaip.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Universiteti AAB 2007Description: 522 p. 24 cm.Subject(s): Ekonomi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 339.138 ELMAZI DREJT. 2007 (Browse shelf) 17 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
339.138 ALIU 2008 Marketingu në praktikë 339.138 CEKU 2000 Marketingu - Bazat 339.138 ELMAZI 2007 Drejtimi dhe strategjia marketing - situata dhe raste studimi 339.138 ELMAZI DREJT. 2007 Drejtim marketingu - drejtim i drejtuar në treg 339.138 ELMAZI KËRKIM 2007 Kërkimi marketing 339.138 GUNTHER 2010 Marketingu - Hyrje e ilustruar me shembuj 339.138 JAKUPI 1999 Bazat e marketingut

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës