Normal view MARC view ISBD view

Menaxhmenti dhe Menaxhimi i Biznesit

By: Bejtullahu, Zeki.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB 2007Description: 333 p. 12.5 cm.Subject(s): Menaxhim -- Menaxhim i biznesit
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 658 BEJTULLAHU 2007 (Browse shelf) 20 Available
Book Book AAB Library Ferizaj
Hardcover 658 BEJTULLAHU 2007 (Browse shelf) 15 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
657.6 Auditim 657.6 NDREJAJ 2014 Mashtrimi, korrupsioni dhe auditimi 658 LLACI 2006 Manaxhimi 658 BEJTULLAHU 2007 Menaxhmenti dhe Menaxhimi i Biznesit 658 BEJTULLAHU BAZAT 2007 Bazat E Biznesit 658. BRIAN TRACY 2014 Marketingu 658 BRIAN TRACY 2014 Menaxhimi

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës