Normal view MARC view ISBD view

Konteksti i shkrimit

By: Dreshaj-Baliu, Myrvete.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë ERA 2004Description: 234 p. 20 cm.ISBN: 9951040233.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë Letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.09 DRESHAJ 2004 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.09 DEMIRI 2014 Nivelet Narrative 821.18.09 DIBRANI 2005 Libra dhe Mbresa 821.18.09 DILAVERI 1977 Nëpër faqet e prozës sonë 821.18.09 DRESHAJ 2004 Konteksti i shkrimit 821.18.09 FERIZI 1994 Refleksione Vizuele 821.18.09 FETIU 1979 Romani Shqiptar i Luftës 821.18.09 FETIU 1979 Krijues dhe Krijime

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës