Normal view MARC view ISBD view

Vepra 4 - Studime dhe kritikë Monografi

By: Serembe, Zef.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1985Description: 356 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 SEREMBE V.4 1985 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18 RUGOVA 2005 V.7 Strategjia e kuptimit 821.18 RUGOVA 2005 V.8 Vepra e Bogdanit 1675-1685 821.18 SEREMBE 1985 V.3 Vepra 3 - Vjersha të tjera nga letërkëmbimi nga dorëshkrimet (faksimile) dokumente (faksimile) bibliografi 821.18 SEREMBE V.4 1985 Vepra 4 - Studime dhe kritikë 821.18 S.FRASHËRI 1978 V.3 Vepra 3 - Fjalë të urta 821.18 S.FRASHËRI 1978 V.4 Vepra 4 - Monografi 821.18 S.FRASHËRI 1979 V.5 Vepra 5 - Shkronjëtore e gjuhësë shqip

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës