Normal view MARC view ISBD view

Libra dhe Mbresa

By: Dibrani, Shefqet.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Zvicër Albanisches Institut 2005Description: 674 p. 21 cm.ISBN: 10395230770X; 139783952307700.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë Letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.09 DIBRANI 2005 (Browse shelf) 6 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.09 DEGË 1994 Degë me sytha 821.18.09 DEMIRAJ 2006 Gjon P. Nikollë Kazazi dhe "Doktrina" e tij 821.18.09 DEMIRI 2014 Nivelet Narrative 821.18.09 DIBRANI 2005 Libra dhe Mbresa 821.18.09 DILAVERI 1977 Nëpër faqet e prozës sonë 821.18.09 DRESHAJ 2004 Konteksti i shkrimit 821.18.09 FERIZI 1994 Refleksione Vizuele

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës