Normal view MARC view ISBD view

Digresione

By: Salihu, Salajdin.
Material type: materialTypeLabelBookDescription: 164 p. 20 cm.ISBN: 9789989289811.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-4 SALIHU 2008 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-4 QOSJA 1976 Epizode letrare 821.18-4 REXHAJ 1992 Kosova në mes 821.18-4 RRAHMANI 2002 Malësorja e Nazmi Rrahmanit ose Arti i interpretimit 821.18-4 SALIHU 2008 Digresione 821.18-4 SHALA 2018 Andrra në bezë ...ese pë filmin dhe jetën 821.18-4 SHEHU 2006 Fisnikëria Helveto - Ilire 821.18-4 SHKRELI 2005 Muri përfundi shqipeve

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës