Normal view MARC view ISBD view

E drejta civile - Pjesa e përgjithshme

By: Aliu, Abdulla.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB - Fakulteti Juridik 2013Description: 480 p. 24 cm.ISBN: 9789951494427.Subject(s): Law -- Civile
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 347 ALIU 2013 (Browse shelf) 10 Available

Parathënie : Libri Universitar, E drejta civile - Pjesa e përgjithshme, u kushtohet studentëve të drejtësisë, punonjësve të tjerë shkencor që merren me fushën e të drejtës civile, gjykatësve dhe juristëve të tjerë. 15 p.

Literatura 453-474 p.
Kode, Ligje dhe Konventa 475-479 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës