Normal view MARC view ISBD view

Loro Boriçi Kapiteni i futbollit

By: Dedja, Skënder.
Contributor(s): Gjuzi, Nexhat.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Reklama 1998Description: 152 p. 120 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë Letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.09 DEDJA 1998 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.09 BYTYÇI 2003 Labirinteve të tekstit letrar 821.18.09 ÇITAKU 2008 Mythos dhe Eidos (Pasqyrat e Narçizit e Ernest Koliqit) 821.18.09 DAKAJ 2017 Për dhe nga gazetat 821.18.09 DEDJA 1998 Loro Boriçi Kapiteni i futbollit 821.18.09 DEGË 1994 Degë me sytha 821.18.09 DEMIRAJ 2006 Gjon P. Nikollë Kazazi dhe "Doktrina" e tij 821.18.09 DEMIRI 2014 Nivelet Narrative

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës