Normal view MARC view ISBD view

Vepra 1 - Vjersha

By: Serembe, Zef.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1985Description: 255 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18 SEREMBE V.1 1985 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
821.18 PORADECI 1990 Vepra letrare 821.18 QAFËZEZI 1987 V.1 Vepra letare 1 821.18 SEDAJ 1998 Pëllumbi i bardhë këndon Shqip 821.18 SEREMBE V.1 1985 Vepra 1 - Vjersha 821.18 SEREMBRE 1985 V.2 Vepra 2 - Poezi italishte dhe këngë origjinale 821.18 SHEMA 1976 Gjurmë të përflakura 821.18 SHUTERIQI 1973 Antologjia e letërsisë shqipe - Doracak për shkolla të mesme

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës