Normal view MARC view ISBD view

Valë mbi valë

By: Harapi, Anton.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Faik Konica 2003Description: 150 p. 20 cm.ISBN: 9951406238; 9951060536.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 HARAPI 2003 V.3 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18 HAMITI 2002 V.9 Letërsia Bashkëkohore - Vepra Letrare 9 821.18 HARAPI 2002 V.6 Shqyptari dhe bota e tij 821.18 HARAPI 2003 V.1 Andrra e pretashit 821.18 HARAPI 2003 V.3 Valë mbi valë 821.18 HARAPI 2003 V.4 Vlerë shpirtërore 821.18 HARAPI 2003 V.5 Të tjerët për veprën e Anton Harapit 821.18 HASANI 1980 V.1 Rrushi ka nisë me u pjekë

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës