Normal view MARC view ISBD view

Integrimi i Trajnimit Mental në Sport

By: Unesthal, Eric, Lars.
Contributor(s): Bunjaki, Alber.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Bibloteka Kombëtare dhe Universitare e Kosovës 2010Description: 243 p. ilustr. photo. 24 cm.ISBN: 9789951466783.Subject(s): Edukatë fizike -- Filozofia, Teoria, Qëllimi i Sportit
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 796.01 NESTHAL 2010 (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës