Normal view MARC view ISBD view

Arsimimi për të drejtat e njeriut : te arriturat dhe sfidat

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Turku Instituti për të drejtat e njeriut ABO 1998Description: 220 p. 24 cm.ISBN: 9951402011.Subject(s): Edukim -- Të drejtat e njeriutDDC classification: 37 : 342.7
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37 : 342.7 ARSIMI 1998 (Browse shelf) 4 Available

Index 217-220 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës