Normal view MARC view ISBD view

Futbolli i Kosovës nga robëria në liri

By: Kajtazi, Xhavit.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Bibloteka Kombëtare dhe Universitare e Kosovës 2012Description: 209 p. ilustr. photo. 23x28 cm.ISBN: 9789951190169.Subject(s): Edukatë fizike -- Lojëra me Top
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 769.33 KAJTAZI 2012 (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës