Normal view MARC view ISBD view

Teori dhe praktikë gazetarie

By: Foniqi, Shaqir.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rugova Art 2012Description: 213 p. ilustr. fotografi 20 cm.Subject(s): Komunikim -- Informimi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 659.3 FONIQI 2012 (Browse shelf) 11 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
659.3 CLAYMAN 2002 The news interview 659.3 COMMUNICATION 2001 Communication and Community 659.3 EXIT 2001 Exit from censorship 659.3 FONIQI 2012 Teori dhe praktikë gazetarie 659.3 HERMAN 1997 The Global Media 659.3 KLAIQI 2017 Njoftueshmëria në titujt e gazetave 659.3 Libri 2015 Libri i Abstrakteve

Kodi gazetaresk i mirësjelljes f. 214-216.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës