Normal view MARC view ISBD view

Zhvillimi i Kosovës (1976-1981)

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti krahinor i statistikës i KSAK të Kosovës 1982Description: 377 p. ilust. table. 24 cm.Subject(s): Ekonomi -- Statistikë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 311 (496.51) ZHVILLIMI 1982 (Browse shelf) 3 Available

Libri është i shkruar në dy gjuhë zyrtare të Kosovës , në gjuhën shqipe dhe në atë serbe.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës