Normal view MARC view ISBD view

Marketingu (Bazat)

By: Jakupi, Ali.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Universiteti AAB 2008Description: 361 p. 24 cm.ISBN: 9789951494137.Subject(s): Ekonomi -- Marketing
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 339.3138 (075.8) JAKUPI 2008 (Browse shelf) 10 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
339.138 MILADINOSKI 2004 Megjunaroden marketing 339.138 PLLANA 1998 Marketingu industrial dhe kërkesa për produkte industriale 339.176 BEQIRI 2016 Ndërmarrjet e vogla dhe të mesme në Kosovë (Analizë krahasuese dhe hulumtim empirik) 339.3138 (075.8) JAKUPI 2008 Marketingu (Bazat) 339.5 Ciznkota 2002 International Business 339.5 KRISTO 2004 Biznesi ndërkombëtar 339.5 TRADE 1993 The language of TRADE

Referencat: f. 356-357. - Literatura: f. 359-361.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës