Normal view MARC view ISBD view

Historia e Skënderbeut - e marin barletit dhe kultura shqiptare në shekullin XV

By: Grajçevci, Fadil.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë GME 1998Description: 228 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 GRAIÇEVCI 1998 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18 GJEÇOVI V.3 1985 VEPRA 3 821.18 GJERGJEKU 1987 V.1 Vepra letrare 1 821.18 GJERQEKU V.3 1987 Vepra letrare 3 821.18 GRAIÇEVCI 1998 Historia e Skënderbeut - e marin barletit dhe kultura shqiptare në shekullin XV 821.18 GRAJÇEVCI 2013 p. Vepra letrare e Esad Mekulit dhe kritika e saj 821.18 GRAMENO 1979 V.1 VEPRA 1 821.18 GUMENI2011 Sa larg që është Danimarka

Indeksi i emrave: 219-228.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës