Normal view MARC view ISBD view

Artikuj dhe studime për letërsinë e Rilindjes e të Pavarsisë

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Libri Shkollor 1979Description: 259 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë Letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.09 ARTIKUJ 1979 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.09 ALIU 2005 Don Kishoti te shqiptarët 821.18.09 ALIU 2008 Dëshmi letrare 821.18.09 ANTON 2002 Në mbretërinë poetike 821.18.09 ARTIKUJ 1979 Artikuj dhe studime për letërsinë e Rilindjes e të Pavarsisë 821.18.09 AVDYLI 2005 Sprova zbuluese të poetikës 821.18.09 BASHOTA 1997 Shqipshkrimi Kritik 821.18.09 BEQIRI 1991 Sfida e gjeniut

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës